Ajwaj, to nie moje stwierdzenie, i wyraźnie to zaznaczyłem, poza tym latam sobie FS i wcale nie jest tak różowo jak mowisz. Ja natomiast z cala stanowczoscia twiedzę, że to co Ty napisałeś to bzdura. Temu symulatorowi wiele, wiele brakuje do doskonałości o jakiej piszesz, a szczególnie jeśli chodzi symulacje lotów takimi samolotami jak np. benek737. Wsiądź teraz sobie po swoim roku lataniana MS FS, do symulatora takiego benka i zrealizuj rejs z punktu A to punktu B. Powodzenia...