No wreszcie wreszcie, już kiedyś miał być Train Simulator 2 ale prace przerwano.
Jak dla mnie to szkoda że dopiero teraz, kiedy od roku zawodowo prowadze troche mniejsze maszynki po warszawskich ulicach (tramwaje) i widok szyn przyprawia mnie pomału o mdłości...
Mogli by zaimplemetnować model poślizgów jesienną porą lub gdy zaczyna padać drobny deszcz, człowiekowi robi sie na prawde gorąco gdy taki dwuwagonowy prawie 40 tonowy tramwaj wpadnie w poślizg i nie można wychamować.
A swoją drogą jeśli pokażą się fajne dodatki tramwajowe to czemu nie, pobawił bym sie i troche bezkarnie staranował parę samochodów blokujących torowiska... Ups sorry, troche mnie poniosło...hihihi