Autor Wątek: Channel Battles - Luftwaffe  (Przeczytany 4428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Channel Battles - Luftwaffe
« dnia: Maj 16, 2014, 20:03:15 »
Desastersoft oficjalnie ogłosił, że pracuje nad nową (płatną) kampanią do IL-2 CoD, a co ciekawie - pracuje wraz z Team Fusion, więc nie dość, że będzie to poziom świetnych kampanii od Destarsoft, to do tego pod okiem TF i możliwe, że z nowymi cechami. Z tego co wiem, nie oznacza to, że TF wkracza na jakaś płatną drogę i nowe patche będzie wydawał z płatnymi dodatkami.

http://www.desastersoft.com/en/news
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Channel Battles - Luftwaffe
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2014, 19:01:13 »
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się wiele po Clodzie+TF Mod+Channel Battle Luftwaffe od Desastersoft, ale jestem mile zaskoczony. Nie dość, że śmiga to rewelacyjnie ( optymilizacja ), jak na mój stary sprzęt, to ta kampania wynosi Cliffs of Dover na całkiem inny poziom. Misje są niezwykle klimatyczne i ciekawe. Po wykonaniu zadania i powrocie nad lotnisko np. z połową amunicji, zanim wylądujemy można jeszcze chwilkę pokręcić się przy wybrzeżu Francji i po jakimś czasie uruchomi się skrypt, który wrzuci kilka Wellingtonów lub Bleinheimów podążających z prezentami nad nasze lotnisko lub inne strategiczne miejsce w pobliżu naszej bazy.
Jak ktoś lubi takie offline' owe klimaty to pozycja obowiązkowa, bo kurde wydaję mi się że Cłoda z TeamFusion Mod'em chyba dzisiaj nie ma konkurencji jeżeli chodzi o II WŚ w symulatorach. Spokojnie można latać na Full Realism. Mapa dokładnie pokazuje ziemię nad którą latamy i przypomina to bardzo latanie VFR z Rise of Flight. Tak nie wiele brakuje, żeby ten tytuł był wręcz doskonały. Naprawdę tego się nie spodziewałem.

« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2016, 18:55:42 »
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczanie (dobre lub złe)w kontakcie z firmą Desastersoft ?
Jakiś czas temu przy zmianie systemu nieopatrznie usunąłem pobrane z ich strony dwie kampanie (oczywiście wcześniej zakupione). Próbowałem skorzystać ponownie z linków, jakie mi udostępnili do pobrania kampanii, ale obecnie one nie działają (tzn. strona się otwiera, ale download jest nie aktywny). Wysłałem do nich trzy maile (bezpośrednio poprzez ich stronę i z konta prywatnego) i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi.
Jestem tym faktem nieco zdegustowany, bo nawet nie ma telefonu, pod który można by zadzwonić.

Online =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2016, 21:04:06 »
Może Redaktor powinien dopisać jakieś uzupełnienie do swojej, pełnej zachwytów, recenzji? Skoro wydawca olewa klienta, to nie wygląda to dobrze. Kasa wzięta i się nie znamy :-). Ja się nosiłem z zamiarem zakupu kampanii, ale teraz wstrzymam się, przynajmniej do czasu wyjaśnienia sytuacji.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2016, 08:43:50 »
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczanie (dobre lub złe)w kontakcie z firmą Desastersoft ?
Jakiś czas temu przy zmianie systemu nieopatrznie usunąłem pobrane z ich strony dwie kampanie (oczywiście wcześniej zakupione). Próbowałem skorzystać ponownie z linków, jakie mi udostępnili do pobrania kampanii, ale obecnie one nie działają (tzn. strona się otwiera, ale download jest nie aktywny). Wysłałem do nich trzy maile (bezpośrednio poprzez ich stronę i z konta prywatnego) i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi.
Jestem tym faktem nieco zdegustowany, bo nawet nie ma telefonu, pod który można by zadzwonić.

Prpoblemu z kontaktem nie było, może wakacje albo choroba? Firma niestety jest jednoosobowa. Właściwy mail to: info  (małpka) desastersoft.com . Poczekaj jeszcze do po weekendu, najwyżej ja napiszę i zobaczymy, czy będzie odp. Tutaj akurat na relacje nie mogłem narzekać, kontakt był zawsze bdb, ale to już było dość dawno.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2016, 15:59:09 »
Dzięki. Na razie cisza, żadnej odpowiedzi. Poczekam i jeszcze raz napiszę.

« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2016, 17:24:47 »
Witam ponownie.
Odpowiedzi ze strony Desastersoft żadnej, pomimo pięciu chyba maili wysłanych do nich.
Ale szukając na sieci znalazłem coś takiego, co poniekąd wyjaśnia moją sytuację.
http://theairtacticalassaultgroup.com/forum/showthread.php?t=21079
Generalnie strasznie nieprofesjonalne podejście do klienta. Aż mnie korci aby gdzieś znaleźć jakiegoś "pirata" i się na nich wypiąć. Uważajcie !