Autor Wątek: Channel Battles - Luftwaffe  (Przeczytany 7130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Channel Battles - Luftwaffe
« dnia: Maj 16, 2014, 20:03:15 »
Desastersoft oficjalnie ogłosił, że pracuje nad nową (płatną) kampanią do IL-2 CoD, a co ciekawie - pracuje wraz z Team Fusion, więc nie dość, że będzie to poziom świetnych kampanii od Destarsoft, to do tego pod okiem TF i możliwe, że z nowymi cechami. Z tego co wiem, nie oznacza to, że TF wkracza na jakaś płatną drogę i nowe patche będzie wydawał z płatnymi dodatkami.

http://www.desastersoft.com/en/news
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Channel Battles - Luftwaffe
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2014, 19:01:13 »
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się wiele po Clodzie+TF Mod+Channel Battle Luftwaffe od Desastersoft, ale jestem mile zaskoczony. Nie dość, że śmiga to rewelacyjnie ( optymilizacja ), jak na mój stary sprzęt, to ta kampania wynosi Cliffs of Dover na całkiem inny poziom. Misje są niezwykle klimatyczne i ciekawe. Po wykonaniu zadania i powrocie nad lotnisko np. z połową amunicji, zanim wylądujemy można jeszcze chwilkę pokręcić się przy wybrzeżu Francji i po jakimś czasie uruchomi się skrypt, który wrzuci kilka Wellingtonów lub Bleinheimów podążających z prezentami nad nasze lotnisko lub inne strategiczne miejsce w pobliżu naszej bazy.
Jak ktoś lubi takie offline' owe klimaty to pozycja obowiązkowa, bo kurde wydaję mi się że Cłoda z TeamFusion Mod'em chyba dzisiaj nie ma konkurencji jeżeli chodzi o II WŚ w symulatorach. Spokojnie można latać na Full Realism. Mapa dokładnie pokazuje ziemię nad którą latamy i przypomina to bardzo latanie VFR z Rise of Flight. Tak nie wiele brakuje, żeby ten tytuł był wręcz doskonały. Naprawdę tego się nie spodziewałem.

« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2016, 18:55:42 »
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczanie (dobre lub złe)w kontakcie z firmą Desastersoft ?
Jakiś czas temu przy zmianie systemu nieopatrznie usunąłem pobrane z ich strony dwie kampanie (oczywiście wcześniej zakupione). Próbowałem skorzystać ponownie z linków, jakie mi udostępnili do pobrania kampanii, ale obecnie one nie działają (tzn. strona się otwiera, ale download jest nie aktywny). Wysłałem do nich trzy maile (bezpośrednio poprzez ich stronę i z konta prywatnego) i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi.
Jestem tym faktem nieco zdegustowany, bo nawet nie ma telefonu, pod który można by zadzwonić.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2016, 21:04:06 »
Może Redaktor powinien dopisać jakieś uzupełnienie do swojej, pełnej zachwytów, recenzji? Skoro wydawca olewa klienta, to nie wygląda to dobrze. Kasa wzięta i się nie znamy :-). Ja się nosiłem z zamiarem zakupu kampanii, ale teraz wstrzymam się, przynajmniej do czasu wyjaśnienia sytuacji.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2016, 08:43:50 »
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczanie (dobre lub złe)w kontakcie z firmą Desastersoft ?
Jakiś czas temu przy zmianie systemu nieopatrznie usunąłem pobrane z ich strony dwie kampanie (oczywiście wcześniej zakupione). Próbowałem skorzystać ponownie z linków, jakie mi udostępnili do pobrania kampanii, ale obecnie one nie działają (tzn. strona się otwiera, ale download jest nie aktywny). Wysłałem do nich trzy maile (bezpośrednio poprzez ich stronę i z konta prywatnego) i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi.
Jestem tym faktem nieco zdegustowany, bo nawet nie ma telefonu, pod który można by zadzwonić.

Prpoblemu z kontaktem nie było, może wakacje albo choroba? Firma niestety jest jednoosobowa. Właściwy mail to: info  (małpka) desastersoft.com . Poczekaj jeszcze do po weekendu, najwyżej ja napiszę i zobaczymy, czy będzie odp. Tutaj akurat na relacje nie mogłem narzekać, kontakt był zawsze bdb, ale to już było dość dawno.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2016, 15:59:09 »
Dzięki. Na razie cisza, żadnej odpowiedzi. Poczekam i jeszcze raz napiszę.

« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2016, 17:24:47 »
Witam ponownie.
Odpowiedzi ze strony Desastersoft żadnej, pomimo pięciu chyba maili wysłanych do nich.
Ale szukając na sieci znalazłem coś takiego, co poniekąd wyjaśnia moją sytuację.
http://theairtacticalassaultgroup.com/forum/showthread.php?t=21079
Generalnie strasznie nieprofesjonalne podejście do klienta. Aż mnie korci aby gdzieś znaleźć jakiegoś "pirata" i się na nich wypiąć. Uważajcie !

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2017, 21:56:57 »
Wrzuciłem moją starą (aczkolwiek nieoblataną jako jedyną od Desastersoft) Channel Battles do CoD + v.4.312. Poszedł też updejt ale niestety się nie wyświetla kampania w menu.
Pewnie coś trzeba zrobić, pogrzebię w necie i dam znaka. Na pewno za to serwer działa, można ściągnąć ze swojego konta z stronki Desastersoft, do tego patch też tam wisi.

www.yoyosims.pl

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2017, 23:20:35 »
Wrzuciłem moją starą (aczkolwiek nieoblataną jako jedyną od Desastersoft) Channel Battles do CoD + v.4.312. Poszedł też updejt ale niestety się nie wyświetla kampania w menu.
Pewnie coś trzeba zrobić, pogrzebię w necie i dam znaka. Na pewno za to serwer działa, można ściągnąć ze swojego konta z stronki Desastersoft, do tego patch też tam wisi.

Ok, będzie działać - http://theairtacticalassaultgroup.com/forum/showthread.php?t=11086&highlight=Desastersoft .

Instrukcja:

Try this (make sure you run all this as admin):
1. Install Desaster's campaign from the CD or whatever you have.
2. In your standard Steam directory (from what I see your post it should be C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\il-2 sturmovik cliffs of dover\) cut all files and directories and put them in your real CLOD folder.
3. Move the missions and paintschemes folder
4. run the updater in the Desastersoft folder in your CLOD directory
5. Look, if the updater has copied the updates again in the c:\ drive and move them, if so (I don't know anymore if this hat happened on my installation)
6. Try to run the game
7. Good Luck!

Chyba przeproszę się z Kłodą w ramach treningu przed Afryką i lataniem z żółtą czternastką :040: . Ciepło się robi, słonecznie, klimaty niczym z BoB'a, a i zaczyna być właściwy okres.
Skoro działają te kampanie od Desastersoft to będzie pewnie dobry ruch : ].

Kampania działa. Już się wyświetla, doszedłem do kokpitu więc powinno być wszystko ok.

Trzeba będzie tylko zrobić update własnoręcznie malowań z "historical markings" :> ale to kiedyś tam dziabnę.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 31, 2017, 13:42:03 »
Ja chętnie pozytywnie się wypowiem o produktach Desastersoft, pod warunkiem, że mi ktoś życzliwie udostępni pliki instalacyjne :).
Oto odpowiedź jaką uzyskałem dziś od Desastersoft. Generalnie mam spadać na drzewo.
"Saving your Copys is up to you. Sorry. I am only do the shop and have no former Lists from Customers. Do it since August 2016."

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 31, 2017, 14:40:47 »
Wiesz, trochę to kwestia jakie były ustalenia w regulaminie, czy zapewniają download zawsze czy nie. Są sklepy, np. FlightSim.com, gdzie wręcz trzeba płacić za "backupowanie" tego co się kupiło jeśli chce się kiedyś tam ściągnąć. Pewnie tylko regulaminu się nie czytało, jak zwykle ;) ? A masz jakiś dowód zakupu by to udowodnić (nawet wyciąg z karty online)? Możesz wejść tam na swoje konto i coś widzisz? Myślę, że to pomoże rozwiązać sprawę.

www.yoyosims.pl

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 31, 2017, 15:03:07 »
FlightSim i podobne duże firmy mają pewnie tysiące klientów i tysiące produktów, więc logistycznie mieliby problem z utrzymywaniem wszystkich plików w każdej wersji na serwerach. Tutaj mamy przykład firemki, w najlepszym razie kilku osobowej, z ilością produktów, które można policzyć na palcach. Tak więc mogą się zasłaniać regulaminem, sugerować jak Redaktor, że masz wersję ewaluacyjną ;-) (chociaż oni też powinni mieć rejestr klientów i płatności), ale to raczej nie wzbudza do nich sympatii i zaufania.

Tako rzecze,
Zaratustra

« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2017, 15:29:50 »
Wiesz, trochę to kwestia jakie były ustalenia w regulaminie, czy zapewniają download zawsze czy nie. Są sklepy, np. FlightSim.com, gdzie wręcz trzeba płacić za "backupowanie" tego co się kupiło jeśli chce się kiedyś tam ściągnąć. Pewnie tylko regulaminu się nie czytało, jak zwykle ;) ? A masz jakiś dowód zakupu by to udowodnić (nawet wyciąg z karty online)? Możesz wejść tam na swoje konto i coś widzisz? Myślę, że to pomoże rozwiązać sprawę.
Nie ma nic w regulaminie odnośnie takiego przypadku, mam całą korespondencję mailową od zamówienia do zapłaty i potwierdzenia jej otrzymania przez sklep. W zeszłym roku mogłem się zalogować na stronie sklepu, tylko co z tego jak linki do pobrania są nieaktywne. Teraz próbuję się zalogować i mam komunikat, że witryna jest nieosiągalna.
Generalnie obecny właściciel ma w d... klientów zawierających umowy z poprzednim. Złamas jeden i tyle.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2017, 15:40:47 »
Generalnie obecny właściciel ma w d... klientów zawierających umowy z poprzednim. Złamas jeden i tyle.

A ktoś się tam podpisał pod tym mailem? Bo ja zamieniłem jedno zdanie z nimi w ciągu 2 ostatnich dni, ale mam wrażenie, że to inna osoba niż kiedyś. Niestety nie podpisała się.
Zapytałem się, czy ktoś tam siedzi pod tym ichniejszym mailem (ale po imieniu które znam). Przyszło tylko "yes". Więc zacząłem kontynuować gadkę, czy nie chcą zrobić płatny dodatek pod Tobruk w starym stylu Desastersoft.
Osoba, która odpisała nic nie wiedziała o zmianach w CoD, nowej mapie i współpracy z 1CGS, do tego napisała tylko coś w stylu "jak zapłacą to zrobię" (a przecież to oni wydawali dodatki, zgarniali kasę za to). Hmmm, z lekka się zdziwiłem, bo osoba, z którą miałem kontakt kiedyś tam była bardzo obeznana w temacie i sympatyczna. Dlatego przecież pojawiła się kampania dla 303, do której sam nagrywałem swoje głosy i robiłem malowania. Może ktoś się tam podszywa pod kogoś?

Ps. pomimo, że pokazałeś te dowody zakupu i te dane nie chcą dać ściągnąć tytułu???

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2017, 16:29:26 »
Podpisał się niejaki Henrik, który pisze, że prowadzi tylko sklep i nie ma poprzedniej listy użytkowników (tak jakby potwierdzenia transakcji to za mało). Napisałem do niego aby mi przedstawił zapisy z regulaminu mówiące o tym, że nie mogę pobrać ponownie tego co zakupiłem i że mam całą korespondencję mailową. Na razie nie odpisał. Adres to info@desastersoft.com.