Autor Wątek: Il-2 Battle of Moscow  (Przeczytany 13557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline some1

• Global Moderator
Il-2 Battle of Moscow
« dnia: Luty 13, 2015, 16:08:44 »
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Online YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Il-2 Battle of Moscow
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2015, 18:14:58 »
No prosze, tutaj nawet ciekawy wybor maszyn. Jak sadze polacza to z obecnym Ilkiem, to znaczy, ze na tym samym tytule beda dwa teatry. Musza cos z tym zrobic bo cykl zycia produktu byl znacznie krotszy po premierze, niz przed :D.

Podoba mi sie skrot BOM hihi.

Ps.
Nowe mapki bez sniegu beda dopiero w Q3...
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2015, 18:28:44 »
Gdzieś tam wyczytałem że będzie podobnie jak z Pacific Fighters. Da się połączyć, da się używać jako samodzielny tytuł.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2015, 18:35:48 »
Oby, jeśli nie - to słabo. Czyli będą produkty osobne, łączone, w przyszłości w wielu kombinacjach, i do tego wersja Steam i nie-Steam. Kłopotliwe w utrzymaniu, ale to nie mój problem...
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2015, 19:50:35 »
P-40 jako premium czyli znowu 100$ ...

Online YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2015, 23:54:27 »
P-40 jako premium czyli znowu 100$ ...

Tak, P-40 i Macci jako Premium: http://forum.il2sturmovik.com/topic/168-developer-diary/page-3#entry231317 . Z tym, że znów to biała mapa. Sytuację uratują tymi nowymi dla Stalingradu.

www.yoyosims.pl

Offline Leon

• Global Moderator
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2015, 15:39:47 »
Czy mamy ikonkę symbolizującą ziewanie? ;)
Marcin Widomski

Pealuuga lipp, Surnupealuuga lipp, Tundmuste tipp, Sinu tundmuste tipp, See on ju vabadus hüperboloid, Insener Garini hüperboloid...

« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2015, 17:41:00 »
Ciekawe podejście marketingowe się kreuje w świecie simów -> płać i czekaj na kolejne płatne dodatki ... pay&wait for next payment ... straszny shit się zrobił :( gdyby jeszcze między kolejnymi płatnymi dodatkami dało się z tego wycisnąć dobrą zabawę (latanie) to byłoby cool ale niestety tak nie jest.

Offline leszek660

• *
  • " Na mój skromny jedyny sposób " L.G.Buchheim
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2015, 17:58:45 »
Oby, jeśli nie - to słabo. Czyli będą produkty osobne, łączone, w przyszłości w wielu kombinacjach, i do tego wersja Steam i nie-Steam. Kłopotliwe w utrzymaniu, ale to nie mój problem...

Co w tym złego ? To chyba dobrze że jest parę opcji.
IL2 1.2, IŁ1946, LC/FC 1.12, MS 2004 / X, ił2 CoD,
DCS, RoF, BoS, HL - EKG_leszek .

Offline leszek660

• *
  • " Na mój skromny jedyny sposób " L.G.Buchheim
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2015, 18:00:32 »
Tak, P-40 i Macci jako Premium: http://forum.il2sturmovik.com/topic/168-developer-diary/page-3#entry231317 . Z tym, że znów to biała mapa. Sytuację uratują tymi nowymi dla Stalingradu.

Mnie się Stalingrad i Moskwa zawsze kojarzą z mrozem, więc żaden problem że zimowe mapki.
IL2 1.2, IŁ1946, LC/FC 1.12, MS 2004 / X, ił2 CoD,
DCS, RoF, BoS, HL - EKG_leszek .

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2015, 18:02:52 »
O kurde, dają 110tkę w końcu. Ale teraz będę twardy, jak nie zmienią czegoś w tej grze to muszą mnie naprawdę ceną skusić a chyba nie zanosi się na przystępne ceny.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2015, 00:34:38 »
Co w tym złego ? To chyba dobrze że jest parę opcji.

No tak, dla nas i owszem, kłopot jest przy wydawaniu wersji, no i sporo zamieszania w testach akceptacyjnych etc. Dział testów ma sporo roboty, oczywiście jeśli mają jakiś dział testów... ;)   Kłopot, ale nie nasz użytkowników końcowych (no chyba, że zaczną się problemy przy nakładaniu wersji czy patch'y na siebie, vide Simsy).

PS: A może trzecie będzie Battle of El Alamein? P-40 i Macchi już jest. ;) Poprawka - ma być. A F-2 to prawie F-4...
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Online YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 15, 2015, 08:48:43 »
Pójście w stronę takich większych modułów mi się podoba. Działać będzie razem lub osobno. W BOM maszyny bardzo fajne, jest 110, jest Iszak, MiG-3, Ju-88, E-7 - więc wybór jest naprawdę ciekawy.
Największy ból, że teoretycznie mogą użyć tej samej mapy ;>, bo to "Bitwa pod Moskwą" tylko muszą pozmieniać nazwy. Zgubić tutaj czy latać z normalną mapą, a nie z gpsem się nie da. Brak zatem takich emocji jak w RoF, czy IL-2 CoD.
Przydałaby się też poprawka samego engine, no i edytor (niby będzie). Nie kumam tylko po co znów płaski i zimowy teatr działań. Nie lepiej już było zrobić coś zupełnie innego ale też z ziem ZSRR?

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #13 dnia: Luty 15, 2015, 09:45:48 »
Cytat: YoYo
Nie kumam tylko po co znów płaski i zimowy teatr działań. Nie lepiej już było zrobić coś zupełnie innego ale też z ziem ZSRR?

Jak to po co: roboty mniej, a kasa ta sama :)

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 15, 2015, 09:55:12 »
Edytor misji jest chyba bardziej potrzebny niż nowa mapa. Szczególnie następna "solniczka", jak to ktoś tu kiedyś określił... 
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.