Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
Kantyna => Literatura, film i programy TV => Wątek zaczęty przez: YoYo w Czerwca 13, 2026, 21:44:49
-
Powstaje film o Josefie Františku: https://youtu.be/KTO8EL6Uer8?si=GPLIV8Pfd8UGpjj9. Fajnie, bo lubiłem tę postać z 303, ale też niestety widać sporo CGI i AI w tej zajawce :(.
-
Nie lubię go. Ale zazdroszczę Czechom kolejnego filmu lotniczego. A, i jeszcze jedno, dlaczego w polskim filmie nie mogę zobaczyć nawet komputerowo wygenerowanej P-11, no dlaczego? To jest taki wstyd, że mnie w dołku ściska.
Dlaczego nie ma filmu jeszcze o Tadeuszu Górze? O Skalskim? Nawet o Gabreskim wspólnie z Amerykanami. Za to muszę za moje pieniądze oglądać kolejny kłamliwy film w rodzaju "Pokłosia"?
-
Patrząc na efekt ostatnich prac naszego kina historycznego to może jednak lepiej żeby nic nie kręcili.
-
Zgadza się. Smutne w cholerę. :/
-
rutkov sam sobie odpowiedziałeś z tym Pokłosiem. 8)
-
Dałbym lajka, ale forum jakieś takie zacofane, ciemnogrodzkie...