Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych

Kantyna => Literatura, film i programy TV => Wątek zaczęty przez: YoYo w Czerwca 13, 2026, 21:44:49

Tytuł: Samotny wilk (Josef František)
Wiadomość wysłana przez: YoYo w Czerwca 13, 2026, 21:44:49
Powstaje film o Josefie Františku: https://youtu.be/KTO8EL6Uer8?si=GPLIV8Pfd8UGpjj9. Fajnie, bo lubiłem tę postać z 303, ale też niestety widać sporo CGI i AI w tej zajawce :(.
Tytuł: Odp: Samotny wilk (Josef František)
Wiadomość wysłana przez: rutkov w Czerwca 14, 2026, 21:16:44
Nie lubię go. Ale zazdroszczę Czechom kolejnego filmu lotniczego. A, i jeszcze jedno, dlaczego w polskim filmie nie mogę zobaczyć nawet komputerowo wygenerowanej P-11, no dlaczego? To jest taki wstyd, że mnie w dołku ściska.
Dlaczego nie ma filmu jeszcze o Tadeuszu Górze? O Skalskim? Nawet o Gabreskim wspólnie z Amerykanami. Za to muszę za moje pieniądze oglądać kolejny kłamliwy film w rodzaju "Pokłosia"?
Tytuł: Odp: Samotny wilk (Josef František)
Wiadomość wysłana przez: JG300_Shoki w Czerwca 15, 2026, 16:09:55
Patrząc na efekt ostatnich prac naszego kina historycznego to może jednak lepiej żeby nic nie kręcili.
Tytuł: Odp: Samotny wilk (Josef František)
Wiadomość wysłana przez: Sorbifer w Czerwca 16, 2026, 07:17:28
Zgadza się. Smutne w cholerę. :/
Tytuł: Odp: Samotny wilk (Josef František)
Wiadomość wysłana przez: kwiatek.pl w Czerwca 18, 2026, 14:18:18
rutkov sam sobie odpowiedziałeś z tym Pokłosiem.  8)
Tytuł: Odp: Samotny wilk (Josef František)
Wiadomość wysłana przez: Bartek_Smok w Czerwca 18, 2026, 19:51:54


Dałbym lajka, ale forum jakieś takie zacofane, ciemnogrodzkie...