U mnie działa poprawnie, nic się nie rozłącza. Jeśli gdzieś miałem problemy, to aplikacją NAVI, ta lubi się przywiesić , ale tylko na dużych misjach w MULTI. Co do MFD exporter, to jak najbardziej działa, oczywiście wysyłanie obrazu jest na drugi komputer z Windows, a nie na tablet.