0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
A jak tam model zniszczeń? Chodzi mi o konkretny case. Coś pamiętam, że pracowali nad modelem, w którym dziura w poszyciu pojawiała się tam, gdzie faktycznie trafił pocisk i mieli to chyba do kilku latadeł zaimplementować. Ciekawostka: takie coś było w drugim B-17 The Mighty Eight.
Kto wie, może szukają nowego klienta?
Właśnie dlatego wybrali wojnę koreańską. Kto tam latał MiG-ami oprócz Sowietów? I dlaczego z jednej strony jest F-86A-5 a z drugiej MiG-15bis?