Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Zaplecze
»
Kupię/Sprzedam/Zamienię
»
Wątek:
SPRZEDAM// Geforce RTX 4060 MSI Ventus 2X Black OC 8GB
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: SPRZEDAM// Geforce RTX 4060 MSI Ventus 2X Black OC 8GB (Przeczytany 661 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JG300_Paulus
SPRZEDAM// Geforce RTX 4060 MSI Ventus 2X Black OC 8GB
«
dnia:
Kwietnia 20, 2026, 18:32:50 »
Sąsiad poprosił mnie o pomoc w sprzedaży tej karty. Zrobił upgrade na RTX 5070. Karta kupiona była w MediaExpert 09.09.2024r z gwarancją na 36 miesięcy. Wstępna cena to 950zł. Można negocjować. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Zaplecze
»
Kupię/Sprzedam/Zamienię
»
Wątek:
SPRZEDAM// Geforce RTX 4060 MSI Ventus 2X Black OC 8GB