0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kokpit wygląda tak samo dobrze jak na trailerach. To chyba najlepiej wymodelowany kokpit w całym dcsie.
Muszą, bez tego i odpowiedniej jakości wykonania, miałby śladową sprzedaż.