Cześć,
ten aero leży u mnie, początkowo miałem mieć zapasowy, ale w sumie jednak nie korzystam i jednak nie będę korzystał (mam obecnie H&S Infinity).
Aerograf oczywiście używany, ale w sumie na ... nie więcej niż 10 modelach + figurkach do gier, więc w zasadzie stan bardzo dobry.
Jest to zestaw bogatszy, w dwie dysze, a nie wersja solo. Na teraz daję zdjęcia poglądowe, wstawię później oryginalne.


Harder Steenbeck Ultra to pełnowartościowy pistolet aerografu skierowany do zaangażowanych początkujących lub profesjonalistów. Zapewnia standard profesjonalnych pistoletów w cenie, na którą mogą sobie pozwolić nawet początkujący. Jest on wyposażony w system wtykanego kubka i Doubel Action. Jest dostarczany z zestawem dysz 0,2 mm i kubkiem 2 ml. Zestaw Two in One zawiera ponadto zestaw dysz 0,4 mm i kubek 5 ml. Dzięki temu urządzenie można wykorzystać do wszelkiego rodzaju prac aerografu – od precyzyjnych prac do lakierowania na dużych powierzchniach. Innowacyjny mechanizm dźwigniowy, samocentrujące się dysze wtykowe, prosta obsługa i zorientowana na przyszłość konstrukcja.
Cena 299zł w tym wysyłka inPost. Dla Forumowiczów gwarancja rozruchowa (tydzień, ale wszystko w nim w 100% jest ok). W razie pytań zapraszam na PW.
Sprzedane.