Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Zaplecze
»
Kupię/Sprzedam/Zamienię
»
Wątek:
ODDAM // ~5kg makulatury lotniczo modelarsko militarnej
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: ODDAM // ~5kg makulatury lotniczo modelarsko militarnej (Przeczytany 434 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bartek_Smok
ODDAM // ~5kg makulatury lotniczo modelarsko militarnej
«
dnia:
Czerwca 06, 2026, 18:15:30 »
Jak w tytule. Oddam 5kg periodyków. Na zdjęciu okładki poglądowe. Numery od 1979 do jakoś 2008/9. Odbiór osobisty w moich okolicach w Waw albo wysyłka na koszt odbiorcy.
Zapisane
Bartek_Smok
Odp: ODDAM // ~5kg makulatury lotniczo modelarsko militarnej
«
Odpowiedź #1 dnia:
Czerwca 15, 2026, 23:24:07 »
Ogłoszenie nieaktualne
.
«
Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2026, 09:02:52 wysłana przez KosiMazaki
»
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Zaplecze
»
Kupię/Sprzedam/Zamienię
»
Wątek:
ODDAM // ~5kg makulatury lotniczo modelarsko militarnej