Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Kantyna
»
Dyskusje przy barze
»
Wątek:
Jubileusz.
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Jubileusz. (Przeczytany 348 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
leszek660
Jubileusz.
«
dnia:
Czerwca 14, 2026, 17:39:03 »
Czas szybko mija, w dniu dzisiejszym minęło 20lat od mojego debiutu, na najważniejszym z ważnych, Forum. Dlatego pozdrawiam serdecznie wszystkich Was, i życzę Wam i sobie, aby to Forum trwało wiecznie.
Zapisane
Kelso
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #1 dnia:
Czerwca 14, 2026, 18:37:08 »
Tylko o kilka miesięcy starszy stażem, również pozdrawiam serdecznie. Przede wszystkim jubilata
.
Ależ ten czas leci...
Zapisane
Wódka to śmierć, ale polski lotnik śmierci się nie boi...
KosiMazaki
Administrator
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #2 dnia:
Czerwca 15, 2026, 07:48:08 »
Kawał czasu! Z swojej strony postaram się zrobić wszystko, żeby dotrwać do kolejnego jubileuszu
.
Zapisane
I/KG200_Doktor 1972-†2006
"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"
Sorbifer
OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #3 dnia:
Czerwca 15, 2026, 08:49:36 »
Ile?!? Gratulacje...
Zapisane
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.
Sorbifer
OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #4 dnia:
Czerwca 15, 2026, 08:51:36 »
Jezus Maria, podobnie! :/
Data rejestracji:Grudnia 15, 2006, 08:56:21
Czas lokalny:Czerwca 15, 2026, 08:49:46
Zapisane
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.
macias13_84
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #5 dnia:
Czerwca 15, 2026, 12:01:48 »
Cholibka, leci
Data rejestracji: Kwietnia 29, 2005
Zapisane
5800x3D / NZXT B550 / 64GB@3600 /4TB NVME Gx4 / RTX4080Super / NZXT X63 / Thermaltake 1kW / Huawei GT34
Meta QUEST 3 / Thrustmaster Warthog + TFRP
Bartek_Smok
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #6 dnia:
Czerwca 15, 2026, 15:13:25 »
No cóż.
Grudnia 30, 2006.
Człowiek miał raptem 16 lat. The Forum uczy, bawi, wychowuje
Zapisane
rutkov
KG200
Versuchskommando
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #7 dnia:
Czerwca 15, 2026, 16:51:00 »
Ludzie drodzy, we wrześniu przyszłego roku będę miał srebrne gody z forum. Człowiek już wtedy był stary a teraz to dopiero...
Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
Zapisane
miłośnik 110-tki • I/KG200_Doktor ♥1972-†2006 • Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą. • Han Pasado! • GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM
leszek660
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #8 dnia:
Czerwca 15, 2026, 19:06:22 »
Dzięki za dobre słowo. 😀
Zapisane
YoYo
Administrator
Wieczny symulant
Odp: Jubileusz.
«
Odpowiedź #9 dnia:
Czerwca 15, 2026, 20:31:33 »
Gratulacje
. Latka lecą, niektórzy stąd odeszli inni przyszli, ale Forum wciąż istnieje i zawsze można znaleźć tutaj ciekawe wypowiedzi ponoszące standard dyskusji w tym całym netowym bełkocie ...
Sto lat wszystkim!
Zapisane
webmaster,
YoYosims
- jeśli lubisz symulatory lotnicze
www.yoyosims.pl
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Kantyna
»
Dyskusje przy barze
»
Wątek:
Jubileusz.