Tutaj jak juz wiedzialem ze walka pojdzie na noze to wrzucilem drugi program do CM na panelu RWR i jak tylko zauwazylem ze Suka odpalila R-73, wyrzucilem flary i break, dopiero po tym odleglosc byla na tyle mala ze glowica sidewindera znalazła swoim chlodnym okiem gorący cel, Su juz wlasiciwe wychodzil z mojego pola widzenia i chyba zwykly Sidewinder już nie zdolalby za nim pojsc.
A w ogole trak sie tak dziwnie rozpoczyna bo mialem pomysł, zeby zniknąc Su z oczu, wylaczyc radar i przelatujac miedzy pagorkami, uniemożliwić mu zlapanie pewnego locka, zblizając sie samemu na odległośc prawie pewnego strzału....