0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nasza gwiazda nie daje o sobie zapomnieć. Dzisiaj w panoramie o 16, znowu miał swój szoł.
W TVP 3 też był.
O obrońcach naszych starych granic...[/i]
No to teraz niech ktoś jeszcze zanuci 'Hej Sokoły!!!'