Na kolei nie znam się kompletnie, poza tym że odróżniam parowozy, diesle i elektryki. Mimo to od kilku tygodni wkręcony jestem w RW2. Kojarzycie która trasa posiada najbardziej strome wzniesienia? Chciałbym potrenować wspinaczkę parowozami.
Niestety dokumentacja jest tragiczna i trasy nie są w ogóle opisane. Przydałyby się jakieś mapy z przekrojem podłużnym i limitami prędkości. Z tego co wyjeździłem do tej pory to maksymalny gradient był 1.5%-1.6%