Szarpnąłem się na tego SimRail-a. Dobre bo polskie, poza tym chciałem przejechać się od Zachodniego do Wschodniej jak za czasów studenckich. Gra wygląda moim zdaniem naprawdę ładnie o ile się nie odjeżdża kamerą za daleko od pociągu, albo ponad poziom ziemi, gdy się jedzie na Centralny. Trochę niedoróbek się znajdzie. Jak dla mnie dwie największe wady na ten moment to: 1. Multi powinno być trochę bardziej dopracowane, bo wybierając pociąg nie wiadomo skąd dokąd nawet jedziemy, nie da się zmienić składu bez wychodzenia z serwera itd. 2. Na ten moment w offline i multi niewiele jest do roboty dla maszynisty poza jeżdżeniem z przystanku na przystanek na śląskim podmiejskim albo zasuwaniu po prostej z WAW do KTW z postojem we Włoszczowie. W grze jest pewne (chyba) novum pod postacią gry jako dyspozytor ruchu, ale małych śląskich dyspozytorniach nawału roboty chyba nie ma. Niemniej uważam, że w tej cenie na pewno warto dla miłośników kolei oraz, że temat jest mocno rozwojowy.