Przypomniałem sobie ostatnio o tej aplikacji i widzę, że trochę się pozmieniało. Nie ma już "DCS UFC" tylko jest "DCS UFC X", w której trzeba płacić za każdy osobny moduł.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pwdev.dcsufcxOsobno jest też teraz DCS NAV:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pwdev.dcsnavTrochę dziwna sytuacja. Gdzieś widziałem, że twórca tłumaczył, że jeśli ktoś chce korzystać z modułów, które były w pierwotnym DCS UFC, to nie ma potrzeby płacić kolejny raz, bo stara aplikacja nadal działa. No niby, ale jednak trochę słabe, że ktoś robi płatną apkę i ją porzuca, bo po kilku latach dochodzi do wniosku, że w sumie ten model monetyzacji mu się nie opłaca i zamiast jednorazowej płatności woli dostawać kasę za każdy moduł. I to by było jeszcze w porządku, gdyby osoby mające wykupione licencje do starej aplikacji, miały dostęp do tych modułów w nowej wersji apki. Na plus przynajmniej to, że aplikacja jest aktualizowana na bieżąco, bo widzę że jest F-4E i MiG-29A. Większość modułów kosztuje 22 PLN za moduł.
@Forsberg
Jak dla Ciebie priorytetem jest mizianie palcem po ekranie dotykowym, to ta aplikacja to też dobra alternatywa dla Heliosa w przypadku tabletu. Tyle, że płatna.