Na pierwszy rzut oka kawał solidnie wykonanej roboty. Przeleciałem misje treningowe, wszystko wydaje się działać jak trzeba, jest sporo smaczków. Wizualnie też bardzo wysoki poziom, choć kokpit mocno zużyty, podobnie jak u Heatblur. Mam nadzieję, że sprzeda się zgodnie z oczekiwaniami i nie będzie to jedyna maszyna od Grinelli, debiut na piątkę.