No to sorki z tym patchem, jednak stary juz jestem

Napisz mi na gg jaka masz konfiguracje ustawien w Config editor. Co do platnosci przez internet

Wszystko co robimy na tym swiecie ma jakis procent zagrozenia

Inaczej rozwoj technologiczny nie mial by chyba sensu

Korzystam z kart platniczych od bardzo dawna, szczegolnie do oplacania serwerow za gry online ale takze zakupy. Staram sie aby "na karcie" nie bylo wiecej niz potrzebuje, lepiej dmuchac na zimne. A ze nie jestem czlowiekiem zamoznym to akurat nie ma z tym wiekszych problemow. I tak zawsze brakuje
Tak powaznie, to podawaj numer tylko na bezpiecznych stronach, renomowanych sklepow. Nigdy nie podawaj ich na meila czy inne "nietypowe" sposoby. Zaden sklep nigdy od Ciebie podobnych praktyk nie zazada, wiec w przypadku otrzymania podobnej informacji to juz na pewno przekret. Itd itd. Po prostu troche ostroznosci

Byly przypadki podmieniania strony, tzn gosc wklejal wlasna w miejsce orginalnej sklepu. Wpisywalo sie tam numerek a on wedrowal nie do sklepu a do sz. pana zlodzieja. Jednak obecnie poziom kontroli jest znacznie wiekszy.
Nie wiem co jeszcze Ci doradzic. O zabezpieczeniach mozna by dyskutowac dlugo

a to nie te forum

Pozdrawiam