Witam Szanownego Pana, to nie jestem jedynym fanem XPlane na tym forum:)
Niedawno co prawda YoYo mnie namówił na spróbowanie MSFS i teraz mam, acz nie rezygnuję z XP i jak pojawi się kolejna wersja, zakupię.
Co do fizyki lotu to temat śliski, sporo róznych mniej lub bardziej kulturalnych dyskusji na ten temat w sieci było. Nie jestem profesjonalistą, moje wykształcenie nie ma nic z technicznymi sprawami, ale tak, coś chyba jest na rzeczy
A kultura instalacji, brak śmiecenia na dysku i łatwość nstalacji i dezinstalacji programu i dodatków to bezapelacyjny plus XP, nie mówiąc już o wpadce z premierą ostatniej wersji MSF, która zrobiła się w pełni grywalna sporo czasu po premierze. Przerobiłem już kilka wersji XP i takiej szopki nigdy w tym programie nie było. Kupuje się coś co działa od początku.