Jak dla mnie Simrail jest całkiem ok, w ostatnim miesiącu nabiłem już kilkadziesiąt godzin przechodząc różne scenariusze. Może to Train Sim World tak nisko ustawił poprzeczkę, a może jako laik nie dostrzegam jakichś błędów symulacji, ale ogólnie jestem zadowolony.
Twórcy pewnie naobiecywali więcej niż dowieźli, ale tego nie śledzę dokładnie.