Autor Wątek: Train Simulator (i inne kolejosimy)  (Przeczytany 44620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: Train Simulator (i inne kolejosimy)
« Odpowiedź #165 dnia: Maja 31, 2026, 17:47:17 »
Ukazał się nowy symulator japońskich pociągów, zrobiony przez jednego człowieka. Piękna grafika, niska cena i bardzo dobre recenzje.

https://store.steampowered.com/app/4630570/RUNNING_TRAIN/




Ja ostatnio zacząłem w końcu rozgryzać naszego Simrail, bo niedawno wreszcie dodali możliwość zapisu gry (choć funkcja działa jeszcze w kratkę). Jest trochę niedociągnięć, ale wynagradza to klimat polskiej kolei i tras, które pokonało się setki razy w realu jako pasażer ;)
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Odp: Train Simulator (i inne kolejosimy)
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 14, 2026, 17:00:24 »
To co się dzieje w SimRailu to od początku jakiś żart. Jedyny plus jest taki, że w grze mamy znajome klimaty.


A tymczasem... Ciekawie zapowiada się Century of Steam
https://store.steampowered.com/app/2517940/Century_of_Steam/

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: Train Simulator (i inne kolejosimy)
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 16, 2026, 08:38:49 »
Jak dla mnie Simrail jest całkiem ok, w ostatnim miesiącu nabiłem już kilkadziesiąt godzin przechodząc różne scenariusze. Może to Train Sim World tak nisko ustawił poprzeczkę, a może jako laik nie dostrzegam jakichś błędów symulacji, ale ogólnie jestem zadowolony.

Twórcy pewnie naobiecywali więcej niż dowieźli, ale tego nie śledzę dokładnie.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Odp: Train Simulator (i inne kolejosimy)
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 16, 2026, 21:38:03 »
Też pykam od czasu do czasu niestety gra jest jako tako martwa. Grafika jest OK, polskie klimaty ale brakuje tego czegoś. Trudno to nazwać, może edytora misji/terenu jaki np. jest w Trainz, który to pozwalał na wiele możliwości rozrywki, a nie tylko klepanie scenariuszy.