| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 5 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Falcon 4.0 AF problem z panelem komunikacji
Zaczęty przez rowluk |
1 Odpowiedzi
2274 Wyświetleń |
wysłana przez Flanker |
|
|
Open Falcon - błąd przy zakończaniu misji, gra się crashuje
Zaczęty przez ||**Boberros**|| |
13 Odpowiedzi
4046 Wyświetleń |
wysłana przez KosiMazaki |
|
|
Open Falcon + Vista x64
Zaczęty przez Panoramix |
2 Odpowiedzi
2033 Wyświetleń |
wysłana przez Panoramix |
|
|
Błędy w wyświetlanej grafice w kokpicie (2D) - Red Viper
Zaczęty przez appdrin |
1 Odpowiedzi
2118 Wyświetleń |
wysłana przez appdrin |
|
|
Nowy film z Open Falcona !
Zaczęty przez Flanker |
9 Odpowiedzi
3410 Wyświetleń |
wysłana przez Flanker |
|
|
Pomocy F4 + OF 4.5 , TrackIR (don't shoot please :) )
Zaczęty przez k1oor |
12 Odpowiedzi
3618 Wyświetleń |
wysłana przez Jascha |
|
|
15 Odpowiedzi
6793 Wyświetleń |
wysłana przez Wacha |
|
|
|
Red Viper - kokpit 2D
Zaczęty przez Flanker |
6 Odpowiedzi
4418 Wyświetleń |
wysłana przez BigMac |
|
|
17 Odpowiedzi
5614 Wyświetleń |
wysłana przez Kwazar |
|
|
|
Instalacja Open Falcon 4.5
Zaczęty przez Panoramix |
3 Odpowiedzi
2458 Wyświetleń |
wysłana przez Kos |
|
|
47 Odpowiedzi
12249 Wyświetleń |
wysłana przez spec |
|
|
|
FreeFalcon a jakość odwzorowania samolotów dodatkowych
Zaczęty przez Kusch |
7 Odpowiedzi
4167 Wyświetleń |
wysłana przez Adam/Zenek |
|
|
Red Viper-problem
Zaczęty przez basboy83 |
4 Odpowiedzi
2284 Wyświetleń |
wysłana przez BigMac |
|
|
patch 1.0.13 do Allied Force
Zaczęty przez Maddog |
4 Odpowiedzi
2933 Wyświetleń |
wysłana przez JankeS |
|
|
Kto pogra w Falcona AF przez hyperlobby?
Zaczęty przez peter5on |
11 Odpowiedzi
4606 Wyświetleń |
wysłana przez peter5on |
|
|
16 Odpowiedzi
5990 Wyświetleń |
wysłana przez BigMac |
|
|
|
Błąd grafiki Open Falcona, czy zbytni rozwój fabryk??
Zaczęty przez Flanker |
0 Odpowiedzi
3199 Wyświetleń |
wysłana przez Flanker |
|
|
133 Odpowiedzi
28813 Wyświetleń |
wysłana przez kowal |
|
|
|
RedViper i HiTiles
Zaczęty przez jaxa |
11 Odpowiedzi
4477 Wyświetleń |
wysłana przez jaxa |
|
|
RedViper - problem z odpaleniem
Zaczęty przez jaxa |
2 Odpowiedzi
3109 Wyświetleń |
wysłana przez Boba Fett |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 25 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta