Autor Wątek: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii  (Przeczytany 206667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1215 dnia: Stycznia 31, 2026, 20:09:04 »
TBF Avenger tylko AI.
"Pan Jezus Chrystus jest obok ciebie wystarczy
jeden krok aby zaprosić go do swojego życia!"

Offline Mekki

  • Global Moderator
  • *****
  • Tępy Ch**:)
    • 13 WELT
Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1216 dnia: Stycznia 31, 2026, 20:14:06 »
A ten Fiat to Ci po co? Przecież to kupisz Ty i ze trzech Włochów. 8)
A w jaki sposób Ty jesteś upośledzony?

Kanał youtube 13WELT

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1217 dnia: Stycznia 31, 2026, 20:25:29 »
 I dwóch Helmutów. ;D
"Pan Jezus Chrystus jest obok ciebie wystarczy
jeden krok aby zaprosić go do swojego życia!"

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1218 dnia: Stycznia 31, 2026, 21:04:59 »
Dla mnie to będzie posucha bo na filmiku nie było praktycznie niczego co mnie jara, no może kampania dynamiczna.

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1219 dnia: Stycznia 31, 2026, 21:20:13 »
Kolega adampolska7 powinien jakiś order św. Wagsa dostać. Czeka dosłownie na wszystko i skupuje wszystko jak leci. ;)

Ja czekam aż ktoś mi wyjaśni jak wy tym pierdylionem modułów będziecie później latać. To nie jest WoT czy IL2 ("press E tu start de endżin"). Mówimy o modułach full-fidelity, instrukcjach po kilkaset stron, sensownym szkoleniu trwającym (przynajmniej) kilkadziesiąt godzin, o liczbie godzin niezbędnych do opanowania na poziomie "bojowym" nawet nie wspominając. Różna awionika, systemy uzbrojenie, różna klawiszologia itd.

Kurde, ponad rok temu poświeciłem 2 miesiące na naukę M2K a nie jest to jakoś strasznie skomplikowany moduł. I tak w sumie wszystkiego nie zgłębiłem, ale dzisiaj na dobrą sprawę musiałbym połowę rzeczy sobie odświeżyć. Hornet nie ruszony od 4-5 lat - praktycznie musiałbym się go uczyć na nowo. Nie wiem jak na komfortowym poziomie można mieć w DCS opanowane w danym momencie więcej niż 2-3 moduły. Naprawdę mnie to intryguje, czy ja jestem jakiś upośledzony, czy po prostu czegoś nie ogarniam. 

Pomijam już to, że u mnie większość z posiadanych modułów na dobrą sprawę jeszcze nawet nie ruszona. Tych kolejnych zapowiedzi to nie chce mi się już nawet specjalnie oglądać. Klęska urodzaju. ;)

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1220 dnia: Stycznia 31, 2026, 21:36:02 »
Ja uwielbiam zimną wojnę więc F-100  i F-104 są dla mnie bardziej oczekiwane niż Tornado i Raf, sam już przestałem się uczyć wszystkich systemów bo za szybko zapominam i tylko bojowe plus niezbędne przypominam sobie. Nie potrzebuję znać na pamięć całej maszyny bo i tak zapomnę po niedługiej przerwie. WWII też jest ok. Co do Tornado i Raf najlepsze w nich będzie to że jak HB ukończy je to zabierze się za coś innego!  ;D
"Pan Jezus Chrystus jest obok ciebie wystarczy
jeden krok aby zaprosić go do swojego życia!"

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1221 dnia: Lutego 01, 2026, 16:15:12 »
Kolega adampolska7 powinien jakiś order św. Wagsa dostać. Czeka dosłownie na wszystko i skupuje wszystko jak leci. ;)

Ja czekam aż ktoś mi wyjaśni jak wy tym pierdylionem modułów będziecie później latać. To nie jest WoT czy IL2 ("press E tu start de endżin"). Mówimy o modułach full-fidelity, instrukcjach po kilkaset stron, sensownym szkoleniu trwającym (przynajmniej) kilkadziesiąt godzin, o liczbie godzin niezbędnych do opanowania na poziomie "bojowym" nawet nie wspominając. Różna awionika, systemy uzbrojenie, różna klawiszologia itd.

Kurde, ponad rok temu poświeciłem 2 miesiące na naukę M2K a nie jest to jakoś strasznie skomplikowany moduł. I tak w sumie wszystkiego nie zgłębiłem, ale dzisiaj na dobrą sprawę musiałbym połowę rzeczy sobie odświeżyć. Hornet nie ruszony od 4-5 lat - praktycznie musiałbym się go uczyć na nowo. Nie wiem jak na komfortowym poziomie można mieć w DCS opanowane w danym momencie więcej niż 2-3 moduły. Naprawdę mnie to intryguje, czy ja jestem jakiś upośledzony, czy po prostu czegoś nie ogarniam. 

Pomijam już to, że u mnie większość z posiadanych modułów na dobrą sprawę jeszcze nawet nie ruszona. Tych kolejnych zapowiedzi to nie chce mi się już nawet specjalnie oglądać. Klęska urodzaju. ;)
Odpowiem w oparciu o moje śmigłowce. Głównym zawodnikiem jest oczywiście Mi-24, z nim nie miałem problemów, miałem z nim kontakt na co dzień. Mi-8, SA 342 i UH-1 zawsze jakiś krąg wokół lotniska zrobię dla przypomnienia. Najsłabiej to z hamerykanami. Wciąż się ich uczę więc raz wezmę OH-58, innym razem AH-64. Ale do nich to mam jak pies do jeża. Za dużo elektroniki, a że ja już stary jestem to mam opór do glass cockpitów i idzie bardzo wolno. No i jeszcze jajeczko. Zawsze jakiś locik musi być dla zabawy i doskonalenia pilotażu.
Reszta modułów to w zależności od nastroju. :)

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1222 dnia: Lutego 22, 2026, 14:44:02 »
"Pan Jezus Chrystus jest obok ciebie wystarczy
jeden krok aby zaprosić go do swojego życia!"

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1223 dnia: Marca 31, 2026, 21:06:26 »
Ładniusi, ale jeszcze pewnie poczekamy ...

webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1224 dnia: Marca 31, 2026, 22:00:36 »
Cytuj
Ładniusi, ale jeszcze pewnie poczekamy ...
Obstawiam że jeszcze poczekamy 6 lat.
"Pan Jezus Chrystus jest obok ciebie wystarczy
jeden krok aby zaprosić go do swojego życia!"

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1225 dnia: Marca 31, 2026, 22:04:28 »
Hehe, optymista. Moze 2027, ja bym dawal tu premiere. Prace ogloszono w 2022 wiec to juz teraz okolo 4 lata.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1226 dnia: Marca 31, 2026, 22:15:52 »
Cytuj
Prace ogloszono w 2022 wiec to juz teraz okolo 4 lata.
A to przepraszam myślałem że dwa lata nad tym pracują, czas leci tak szybko. No to poprawiam na 2030.  :)
"Pan Jezus Chrystus jest obok ciebie wystarczy
jeden krok aby zaprosić go do swojego życia!"

"Pan Jezus Chrystus jest obok ciebie wystarczy
jeden krok aby zaprosić go do swojego życia!"

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: [DCS] Propozycje kolejnych maszyn w serii
« Odpowiedź #1228 dnia: Czerwca 16, 2026, 20:41:32 »
Dopiero teraz zauważyłem, że nie ma sub forum w postaci MB.339 no ale chyba nikt się nie obraził, że go nie ma ;)?

Indiafoxtecho ogłosił, że pracuje nad ... MARIO :) i wcale nie jest to dowcip. Odpowiednik Jastera i w sumie MA RiO, więc coś w tym jest chociaż akurat z grafiką to trafił nieco niefortunnie ;D.





Będzie to aktualizacja dla MB.339 właśnie.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl