Autor Wątek: Wiedźmin (The Witcher) - nowa gra cRPG.  (Przeczytany 135517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Wiedźmin (The Witcher) - nowa gra cRPG.
« Odpowiedź #600 dnia: Czerwca 03, 2025, 22:32:42 »
Fragment technicznego demo Wiedźmina 4: https://www.youtube.com/live/AjikvaR0i34?si=OFVK8SAZmTZln3mq&t=2034, naprawdę nieźle to wygląda, ale raczej na laptopie nie odpalę. ;D
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Wiedźmin (The Witcher) - nowa gra cRPG.
« Odpowiedź #601 dnia: Czerwca 04, 2025, 15:12:57 »
Jeśli mam być szery to nie potrafię się zmusić by ekscytować się tym tytułem. Bez możliwości grania Geraltem to nie będzie dla mnie to samo. Mam też pewne obawy, że ta produkcja będzie w jakimś zakresie ideologicznie skażona pomysłami zaczerpniętymi z tego 💩 od Netflixa.

A konkretnie odnośnie tego filmiku, to strasznie kolorowo i odpustowo to wygląda... Wiadomo, że to tylko tech demo, ale to jest coś, co najbardziej rzuciło mi się w oczy.

Z drugiej strony, dzięki niskim oczekiwaniom, łatwiej będzie o pozytywne zaskoczenie. ;)

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Wiedźmin (The Witcher) - nowa gra cRPG.
« Odpowiedź #602 dnia: Grudnia 18, 2025, 14:42:43 »
Krążą coraz bardziej słuchy, że powstaje DLC dla Wiedźmina 3. Tu nawet jest mowa o maju 2026: https://www.ppe.pl/news/393000/trzecie-dlc-dodatek-do-wiedzmina-3-w-maju-a-za-kilka-miesiecy-rozpocznie-sie-ofensywa-wiedzmina-4-raport.html. W sumie takie DLC może być przedsionkiem i wprowadzeniem do Wiedźmina 4 i jego fabuły. To nawet byłoby całkiem rozsądne posunięcie.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Wiedźmin (The Witcher) - nowa gra cRPG.
« Odpowiedź #603 dnia: Maja 30, 2026, 09:45:43 »
Jakoś nikt nie wspomina ale DLC został zapowiedziany i nawet jak widzę swój poprzedni post, termin się zgadza, ale to nie miała być zapowiedź tylko release ;D.



No spory minus za datę, bo z tego 2026 zrobił się 2027 i w sumie nie wiadomo kiedy. Ja wiem, że po premierze CP77 chcą dmuchać i chuchać na wszystko, ale toczy się to dość ślamazarnie no i pod sporym znakiem zapytania w takim razie pozostaje premiera W4 w 2027. Obstawiam, że nici z tego i tytuł zobaczymy dopiero w 2028. Na plus za to, że ta Pieśń przyszłości ma być na co najmniej kilkanaście godzin, więc to będzie też dość duży dodatek. Możliwe też, że sam engine gry przyjdzie jakiś lifting, bo z dodatkiem mają podskoczyć wymagania sprzętowe, więc tak jakby się szykowała jakaś niespodzianka też graficzna? Generalnie ślinię się na nową przygodę z W3 ale wrzucam na luz pod względem premiery bo to mogą nawet jeszcze odwlekać.

Fajny mem ;):

« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2026, 09:51:25 wysłana przez YoYo »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl