| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 4 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Gra online jedynie z poziomu HL
Zaczęty przez Albert |
9 Odpowiedzi
3676 Wyświetleń |
wysłana przez srk76 |
|
|
66 Odpowiedzi
20862 Wyświetleń |
wysłana przez mmaruda |
|
|
|
=LG= Rekrutacja 2014 =LG=
Zaczęty przez Flogger |
9 Odpowiedzi
4742 Wyświetleń |
wysłana przez T.D. |
|
|
3 Odpowiedzi
2035 Wyświetleń |
wysłana przez sokolus |
|
|
|
Artykuł na SimHq i wywiad z Olegiem
Zaczęty przez rutkov |
7 Odpowiedzi
3308 Wyświetleń |
wysłana przez mmaruda |
|
|
Ciekawy wywiad z Olegiem Maddoxem
Zaczęty przez rutkov |
1 Odpowiedzi
1820 Wyświetleń |
wysłana przez rutkov |
|
|
22 Odpowiedzi
7836 Wyświetleń |
wysłana przez Kelso |
|
|
|
12 Odpowiedzi
4190 Wyświetleń |
wysłana przez KosiMazaki |
|
|
|
Jak instalować mapy?
Zaczęty przez adampolska7 |
7 Odpowiedzi
2443 Wyświetleń |
wysłana przez adampolska7 |
|
|
IŁ-2 1946 nie uruchamia się na Windows 7 64-bit.
Zaczęty przez Tymex |
2 Odpowiedzi
3999 Wyświetleń |
wysłana przez Tymex |
|
|
0 Odpowiedzi
1668 Wyświetleń |
wysłana przez pitrak |
|
|
|
Mapy nawigacyjne oraz tabela IAS/TAS
Zaczęty przez ajik |
10 Odpowiedzi
4031 Wyświetleń |
wysłana przez Sorbifer |
|
|
0 Odpowiedzi
1714 Wyświetleń |
wysłana przez Seb |
|
|
|
Jak zrobić QMB do Il-2 1946
Zaczęty przez Seb |
0 Odpowiedzi
1757 Wyświetleń |
wysłana przez Seb |
|
|
Jak dodawać mody samolotów do UP3 i DBW?
Zaczęty przez Seb |
2 Odpowiedzi
2604 Wyświetleń |
wysłana przez Seb |
|
|
Niska wydajność Sturmovika 1946
Zaczęty przez Minamir |
12 Odpowiedzi
4094 Wyświetleń |
wysłana przez mmaruda |
|
|
0 Odpowiedzi
1873 Wyświetleń |
wysłana przez Blakhart |
|
|
|
UP3 air.cfg
Zaczęty przez Schmeisser |
3 Odpowiedzi
1791 Wyświetleń |
wysłana przez Minamir |
|
|
Ktoś chętny do lotów w formacji (IŁ2 1946)?
Zaczęty przez Rado |
4 Odpowiedzi
1872 Wyświetleń |
wysłana przez arek91973 |
|
|
IL-2 1946 nie daje się uruchomić.
Zaczęty przez riddlerpl |
10 Odpowiedzi
9138 Wyświetleń |
wysłana przez Sorbifer |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 25 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta