Jestem szczęściarzem i posiadaczem open bety.
Kilka słów:
Detale i odwzorowanie symulacji - wypas.
Prosty i fajny interfejs.
Możliwość chodzenia i przesiadania się
Znajdźki i tego typu bajery.
Grafika wygląda ładnie...
No a teraz minusy
...ale nie można się nią cieszyć ze względu na BEZNADZIEJNĄ optymalizację (10-20fps na wysokich detalach na moim przeciętnym sprzęcie)
Brak dobrej optymalizacji ze Steam (forum na zewnętrznej stronie, brak warsztatu itd)
Mały obszar działań
Jedna lokomotywa (SD40-2)
Mimo to gra daje frajdę, przyjemnie się to obsługuje. Warto dodać że to wczesna beta, została wydana ze względu na prośbę Dovetail o feedback użytkowników. Sądze że jeszcze wiele się zmieni, podobno ma też być Multiplayer
To na razie tyle co mi przychodzi do głowy po 3 dniach gry.
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka